picture35.jpg

Kauno rajone įrengti mokyklų sodai

Kauno rajono savivaldybės puslapyje rašoma apie mus!

Babtų medelynas kartu su Kauno rajono savivaldybės meru inicijavo akciją, kurios tikslas apsodinti Kauno rajono mokymo įstaigas vaismedžiais ir vaiskrūmiais. Meras akcentavo, kad svarbu ne vien mokyklų kabinetai, bet ir mokyklos aplinka. Čia vaikai ir mokiniai galės įgyti naujų žinių, džiaugtis pačių užaugintais vaisiais.

Į mokyklų sodų akciją aktyviai įsijungė ugdymo įstaigos ir vaismedžiais apsodino aplinką. Dalyvavo Linksmakalnio mokykla-darželis, Zapyškio pagrindinė mokykla, Vandžiogalos gimnazija, Šlienavos pagrindinė mokykla, Noreikiškių lopšelis-darželis „Ąžuolėlis“, Kačerginės pagrindinė mokykla, Kačerginės daugiafunkcis centras, Vilkijos gimnazija ir kitos įstaigos.

Švietimo įstaigų bendruomenės dėkoja Kauno rajono savivaldybei ir UAB „Babtų medelynas“ už indėlį turtinant ir gražinant Kauno rajono mokyklų ir ikimokyklinių ugdymo įstaigų aplinkas.

Visą straipsnį galite perskaityti Kauno savivaldybės puslapyje naujienų skiltyje.

Žemiau pateikiame straipsnio kopija iš Kauno savivaldybės puslapio.

Mokyklų sodus augina mokiniai 2017-05-26

UAB „Babtų medelynas” direktorius Darius Pažėra kartu su  Kauno rajono savivaldybės meru Valerijumi Makūnu inicijavo akciją – apsodinti Kauno rajono mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų aplinkas obelimis, kriaušėmis, vyšniomis, trešnėmis, šilauogėmis, avietėmis ir pan. Meras akcentavo šios akcijos svarbą teigdamas, kad šiuolaikinei edukacijai svarbu  ne vien mokomieji kabinetai, bet ir mokyklos aplinkos. Pasodinę augalus mokiniai ir vaikai galės  juos auginti, prižiūrėti ir stebėti natūralioje aplinkoje, tai yra teorines žinias pritaikys praktikoje.

Ugdymo įstaigų bendruomenės aktyviai įsijungė į šią akciją.

Linksmakalnio mokykla-darželis surengė medelių sodinimo šventę „...ir užaugs mūsų sodas“, Zapyškio pagrindinė mokykla – įkūrė trešnių ir vyšnių alėją, Vandžiogalos gimnazija – pasodino penkiasdešimties vaismedžių sodą, Šlienavos pagrindinė mokykla Žaliąją klasę papildė naujais augalais, Noreikiškių lopšelis-darželis „Ąžuolėlis“, Kačerginės pagrindinė mokykla, Kačerginės daugiafunkcis centras ir kitos įstaigos vaismedžiais apsodino aplinką. Vilkijos gimnazijos bendruomenė, dėkodama už iniciatyvą kurti jaukią ir turtingą aplinką, besidžiaugdama puikia dovana, cituoja liaudies išmintį: „Jeigu norite būti laimingi savaitę – auginkite gėles, jeigu norite būti laimingi metus – auginkite medžius, jeigu norite būti laimingi visą gyvenimą – auginkite vaikus“.

Visų švietimo įstaigų bendruomenės dėkoja Kauno rajono savivaldybei ir UAB „Babtų medelynas“ už indėlį turtinant ir gražinant Kauno rajono mokyklų ir ikimokyklinių ugdymo įstaigų aplinkas.  Džiaugdamiesi atnaujintomis aplinkomis, visi kitais metais laukia pražydusių sodų, o rudenį – pirmojo derliaus.

KRS inf.